Відбулася зустріч Міністра фінансів України Сергія Марченка зі студентами Податкового університету

Відбулася зустріч Міністра фінансів України Сергія Марченка зі студентами Податкового університету

Сьогодні відбулася приємна і довгоочікувана зустріч здобувачів вищої освіти та молодих учених Державного податкового університету з Сергієм Марченком – Міністром фінансів України.

Місце зустрічі – затишний університетський атріум. На захід прийшли кращі студенти університету, які удостоєні честі бути обраними членами Вченої ради Університету, членами конференції трудового колективу, молоді науковці – переможці конкурсу наукових робіт імені Володимира Коротуна, а також лідери студентського самоврядування.

Зустріч розпочала в.о. ректора Валентина Унинець-Ходаківська, яка представила міністра присутнім, зокрема вона сказала: «Сергій Михайлович у 2002 році закінчив нашу Академію державної податкової служби України, отримав ступінь магістра управління державними фінансами. З приємністю наголошую, що міністр був відмінником навчання, був стипендіатом Президента України. Нині має науковий ступінь кандидата економічних наук. Міністром фінансів України працює з 30 березня 2020 року».

Валентина Павлівна наголосила, що прожити студентське життя – це заповітна мрія чи не кожного школяра. Кожен із нас пам’ятає вагання перед вибором, куди поступати, потім  переживання на вступних іспитах, а потім – омріяне студентство. Ці п’ять років, назавжди залишають у нашому житті глибокий слід, вони формують нас, і про це не слід ніколи забувати. Студентське життя – це час відкритих перспектив, можливість жити мріями про прекрасне майбутнє, віра у виконання усіх бажань і надія на відкритість усіх дверей.

В.о. ректора передала слово міністру фінансів України Серію Марченку, щоб він поділився своїми студентськими спогадами та секретом, як стати успішною людиною.

Сергій Михайлович розповів, що особливого секрету чи рецепту немає. Для кожного він свій. Досвід кожної людини має цінність, але праця в колективі вимагає відповідальності не тільки за себе, а й за кінцевий колективний результат. Адже за кожними амбіціями повинна бути насамперед – відповідальність. Також міністр наголосив: «Щоб бути успішним, потрібно навчатися протягом усього життя. Якщо ви відчуваєте, що ви не розвиваєтеся, а стоїте на місці, то потрібно щось змінювати».

Міністр, пригадуючи свої студентські роки, розповів, що постійно брав участь у наукових заходах і порадив студентам писати наукові статті, виступати з доповідями на конференціях та семінарах, застосовувати знання у практичній роботі, втілювати власні наукові ідеї у життя.

Протягом 1,5 годинного діалогу студенти мали змогу поставити питання пану Міністру та отримати вичерпні відповіді з перших вуст.

Підсумовуючи розмову міністр фінансів України відповів на питання: «В чому сила?». По-перше, це характер, відношення до життя, до людей та самого себе. Також, це постійний діалог з внутрішнім я. Потрібно визначитися – хто ви і чого хочете. І наголосив, що сила не в матеріальних речах, владі, політиці чи посаді, яку ви обіймаєте, а в тому, що ви собою являєте. Головним своїм надбанням міністр вважає не посаду, а дітей.

Відмітимо, що Міністерство фінансів України головний працедавець для студентів Податкового – наші випускники досить часто реалізують себе в Мінфіні та в інших органах сфери його управляння.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *