Кафедра успішно пройшла акредитацію  магістерськоі освітньоі програми 072  «Фіскальне адміністрування» (дуальна форма навчання)

Кафедра успішно пройшла акредитацію магістерськоі освітньоі програми 072 «Фіскальне адміністрування» (дуальна форма навчання)

Кафедра фіскального адміністрування успішно пройшла акредитацію терміном до 2027 року магістерськоі освітньоі програми 072  «Фіскальне адміністрування» (дуальна форма навчання) і отримала високу оцінку від експертів НАЗЯВО! Це перша в Україні програма магістерського рівня навчання за дуальною формою здобуття освіти. Гарантом програми є д.е.н., професор кафедри фіскального адміністрування Костянтин Швабій , який доклав титанічних зусиль для запуску, організаціі, імплементаціі та розвитку даного проекту дуального навчання разом з партнерами із GIZ Ukraine, Kyiv School of Economics, ДПС у м. Києві, Міністерством фінансів України!Цей проект дозволив вивести підготовку нової генерації держслужбовців на якісно новий рівень. Державний податковий університет та Головне управління Державноі податковоі служби м. Києва запрошують на навчання в магістратурі 072 ОП «Фіскальне адміністрування» за дуальною формою!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *