Студентка Податкового університету Каріна Пономар здобула перемогу на чемпіонаті України з таеквондо

Студентка Державного податкового університету Каріна Пономар здобула перемогу на чемпіонаті України з таеквондо ІТФ.

Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбуці тренер спортсменки Андрій Парасюк.Він зазначив, що його підопічна увійшла до складу національної збірної команди України, яка виступатиме на чемпіонатах Європи та світу у 2022 році.

Чемпіонат України серед дорослих, юніорів та дітей проходив із 10 по 13 лютого у Вінниці. За першість змагалися 700 спортсменів.

Нагадаємо, наприкінці жовтня минулого року Каріна стала срібною та бронзовою призеркою чемпіонату Європи, який відбувся у Греції, а в листопаді виборола Кубок України.

19-річна спортсменка – кількаразова чемпіонка України та переможниця змагань за Кубок України, володарка чорного поясу й першого дану.

Радіємо успіхам нашої студентки! Бажаємо не зупинятися на досягнутому та завжди йти до нових перемог!