Храм Святого Миколая Чудотворця, що знаходиться на території Податкового, перейшов до Православної Церкви України

Храм Святого Миколая Чудотворця, що знаходиться на території Податкового, перейшов до Православної Церкви України

Вітаємо прихожан храму Миколая Чудотворця з виходом з УПЦ МП!

Хто з ірпінців не знає чи хоча б раз не був у чудовому храмі св. Миколая Чудотворця, що знаходиться на території Державного податкового університету!

Храм було побудовано у 1999 році. З того часу для багатьох він став місцем духовної сили, душевного спокою, нових знань. Сюди йде молодь, особливо в період сесій, не були б то студенти; йдуть молоді батьки з діточками, йдуть корінні мешканці Ірпеня, новосели і численні гості. Святе місце не буває порожнім.

І сьогодні прихожани храму на чолі з настоятелем, серед інших українських церков, почули звернення Митрополита Епіфанія до вірян, духовенства та керівництва УПЦ МП:

«Ті, хто вже готовий і бажає долучитися до Православної Церкви України – наші двері і наші серця відкриті для вас!»

РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ СВЯТИТЕЛЯ МИКОЛАЯ ЧУДОТВОРЦЯ КИЇВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ М. ІРПІНЬ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ на своєму зібранні вирішила стати частиною релігійного об’єднання – Православної Церкви України (ПЦУ).

Цей крок важливий для нас усіх, особливо у цей складний для України час. Об’єднання церков в єдину церкву духовно згуртує націю, подвоїть силу і віру у нашу скору перемогу над ворогом.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *