Стань доктором філософії разом з Податковим університетом: у серпні розпочинається прийом документів

Стань доктором філософії разом з Податковим університетом: у серпні розпочинається прийом документів

Державний податковий університет запрошує до АСПІРАНТУРИ! Унікальні освітньо-наукові програми, держзамовлення, конкурентоспроможність та перспективність здобуття третього рівня вищої освіти саме в ДПУ.

Про все це говорили сьогодні під час Дня відкритих дверей “Вступи до аспірантури – стань доктором філософії». Захід об’єднав охочих підвищити свій професійний рівень, удосконалити фахові компетентності та стати на крок ближче до наукового ступеня PhD.

З особливостями та перевагами навчання в аспірантурі присутніх ознайомила в.о. проректора з наукової роботи та рекрутації Марина Пижова. Вона наголосила, що аспірантура в ДПУ – це чудова можливість розширити свої вміння та навички, підвищити професійний рівень та стати більш затребуваним на ринку праці. Це можливість отримати диплом Європейського зразка і науковий ступінь доктора філософії з актуальних спеціальностей сьогодення за денною або ж заочною формами навчання.

Детальніше про освітньо-наукові програми розповіли їх гаранти, а саме:

  • гарант освітньо-наукової програми «Економіка» спеціальності 051 «Економіка» Лариса Лазебник;
  • гарант освітньо-наукової програми «Облік і оподаткування» спеціальності 071 «Облік і оподаткування» Володимир Краєвський;
  • гарант освітньо-наукової програми «Фінанси, банківська справа та страхування» спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» Юлія Коваленко;
  • гарант освітньо-наукової програми «Право» спеціальності 081 «Право» Юлія Аністратенко;
  • гарант освітньо-наукової програми «Публічне управління та адміністрування» спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» Наталія Грабовенко.

Майбутні доктори філософії поспілкувалися із завідувачем відділу аспірантури, докторантури Іриною Селіною, яка розповіла про процедуру вступу, необхідні документи та строки їх подачі.

Зокрема, початок і закінчення прийому заяв і документів – 01-15 серпня, проведення вступних іспитів – 25 серпня – 09 вересня, зарахування до аспірантури – до 15 вересня, початок навчання – 01 жовтня.

Тож, майбутні доктори філософії, чекаємо на навчання! Аспірантура в Державному податковому університеті – це ваш крок до успішного майбутнього зі ступенем PhD😉

Заповнити анкету вступника до аспірантури 📲 https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScRliqaF9JUZiv95sHz7TUSVcjiLUtynjYY6qOk_nG85soqJg/viewform

Дізнатися більше про вступ:

Відділ аспірантури, докторантури ДПУ

+380973918598

13.01@nusta.edu.ua

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *