Державний податковий університет та Університет «Вища школа економіки» (м. Бидгощ, Польща) співпрацюють задля перемоги, миру та розвитку

Державний податковий університет та Університет «Вища школа економіки» (м. Бидгощ, Польща) співпрацюють задля перемоги, миру та розвитку

Сьогодні відбулася робоча зустріч керівництва Державного податкового університету та Університету «Вища школа економіки» (м. Бидгощ, Польща), під час якої обговорили важливі питання співраці.

У зустрічі взяли участь: в.о. ректора ДПУ Валентина Унинець-Ходаківська, в.о. проректора з науково-педагогічної роботи, міжнародної співпраці та інвестицій Василь Чмелюк, декан Факультету соціально-гуманітарних технологій та менеджменту Наталія Зикун, в.о. директора Навчально-наукового ынституту економічної безпеки та митної справи Олена Калганова та в.о. начальника відділу міжнародних зв’язків Тетяна Домбровська.

Польську сторону представили: Почесний консул України в Бидгощі та Президент Університету Кшиштоф Сікора, ректор Університету Марек Шамот та канцлер Університету Філіп Сікора.

Сторонами досягнуто домовленостей щодо подальшої участі польського вишу в процесі реновації ДПУ. Крім цього, керівництво Податкового та «Вищої школи економіки» обговорили питання:

▪️ спільної реалізації проєкту у рамках програми “Erasmus+”. Головна ідея – проведення реновації Факультету соціально-гуманітарних технологій ДПУ та розбудова спільно з польськими партнерами центру допомоги громадянам, які постраждали від російської агресії. Центр передбачатиме роботу у трьох напрямках: підготовка психологів і надання психологічної допомоги, послуги з навчання тактичній медицині та надання послуг з проведення фізичної реабілітації постраждалих;

▪️ cтворення мультифунціонального медіа-центру на базі Факультету соціально-гуманітарних технологій та менеджменту;

▪️ спільні культурно-просвітницькі заходи дружніх вишів.

Приємно відзначити, що останній із напрямків вже отримав поштовх для скорої реалізації, адже наша землячка, культурно-громадська діячка, Заслужений працівник культури України, ірпінчанка Марія Кочур наразі знаходиться в місті Бидгощ, прославляє українську культуру та традиції! Впевнені, що разом із пані Марією культурно-просвітницький простір вишів матиме гідний рівень!

Вдячні польській стороні за всебічну допомогу та підтримку, реалізацію важливих ініціатив та проєктів!

Націлені на подальшу співпрацю, відбудову та розвиток! І переконані, що маємо не просто польських партнерів, а справжніх друзів!

Тож разом до Перемоги на всіх фронтах!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *