1 жовтня в Україні відзначають День ветерана

                           Мабуть це надзвичайно символічно, що саме 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН наприкінці 1990-их років. В Україні – це ще й День ветерана. Осінь – особлива пора: це час збору врожаю, підбиття підсумків

Початок

Кінець

                          

Мабуть це надзвичайно символічно, що саме 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН наприкінці 1990-их років. В Україні – це ще й День ветерана.

Осінь – особлива пора: це час збору врожаю, підбиття підсумків року. Вона наче символізує вік людини: зрілої, мудрої самодостатньої, спроможної ділитися своїми щедрими дарами, знаннями, життєвим досвідом.

Від імені ректорату і Ради ветеранів щиро і сердечно вітаємо ветеранів університету з чудовим осіннім святом.

Дякуємо Вам, шановні ветерани, за багаторічну, самовіддану і плідну працю у нашому навчальному закладі, значний внесок кожного у розбудову та вдосконалення підготовки фахівців для різних галузей нашої держави.

Нехай 2021 рік, як рік 100-річного ювілею навчального закладу і всі наступні будуть роками миру, успішного втілення Ваших планів і задумів.

Здоров’я, злагоди та достатку Вам і Вашим родинам, шановні ветерани Університету!

 

В.о. ректора Університету ДФС України 

Валентина УНИНЕЦЬ-ХОДАКІВСЬКА

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати сайт Університету державної фіскальної служби України. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
Прийняти
Privacy Policy