15 травня 2020 року Науково-дослідний інститут фіскальної політики Університету державної фіскальної служби України проводить ІІІ Науково-практичний круглий стіл

«Протидія мінімізації сплати податків: світовий досвід та практика України». Цільова аудиторія: до участі в роботі науково-практичного круглого столу запрошуються науковці та фахівці, сфера інтересів яких пов’язана з проблематикою круглого столу. Питання для обговорення:  Вітчизняна та світова практика протидії мінімізації сплати податкових та митних платежів.  Механізми протидії розмиванню бази оподаткування та

Початок

Кінець

«Протидія мінімізації сплати податків: світовий досвід та практика України».

Цільова аудиторія: до участі в роботі науково-практичного круглого столу запрошуються науковці та фахівці, сфера інтересів яких пов’язана з проблематикою круглого столу.

Питання для обговорення: 

 1. Вітчизняна та світова практика протидії мінімізації сплати податкових та митних платежів. 
 2. Механізми протидії розмиванню бази оподаткування та переміщення прибутків у низькоподаткові юрисдикції (анти-БЕПС): сучасні виклики та перспективи імплементації в Україні. 
 3. Розвиток підходів до виявлення податкових правопорушень та зловживань з боку платників податків. 
 4. Удосконалення державної митної справи в контексті підвищення ефективності протидії мінімізації сплати податкових та митних платежів. 
 5. Шляхи реалізації фіскального потенціалу податкової системи та податкове стимулювання бізнесу в умовах подолання негативних наслідків та загроз для економіки, спричинених пандемією COVID-19. Умови участі у конференції:

Умови участі у роботі круглого столу 

 1. Термін подання заявок та тез доповідей – до 13 травня 2020 р.
 2. Онлайн-реєстрація за посиланням: https://forms.gle/C1oEL7durpzho6QR8
 3. Робочі мови: українська, англійська.
 4. Форма участі: дистанційна.
 5. Для внесення тез до збірника необхідно відправити їх на електронну адресу оргкомітету: conference.ndifp@gmail.com.
 6. Тези доповідей, надіслані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.
 7. Рукописи тез потрібно ретельно відредагувати. У разі недотримання вимог до оформлення тез оргкомітет залишає за собою право на їхнє відхилення. 
 8. За результатами проведення науково-практичного заходу буде сформовано та розміщено на офіційному сайті НДІ фіскальної політики електронне мережеве видання.

Участь у роботі круглого столу безкоштовна.

Детальна інформація в інформаційному повідомленні   

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати сайт Університету державної фіскальної служби України. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
Прийняти
Privacy Policy