21 Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

  Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у 21-му Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності, який традиційно відбувається у День української писемності та мови — 9 листопада.  Уже завтра  з 10.00 до 11.00 ви матимете можливість  перевірити свою грамотність, разом з письменником Юрієм Андруховичем, який прочитає радіо диктант.  Роботи будуть прийматися онлайн та

Початок

Кінець

 

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у 21-му Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності, який традиційно відбувається у День української писемності та мови — 9 листопада. 

Уже завтра  з 10.00 до 11.00 ви матимете можливість  перевірити свою грамотність, разом з письменником Юрієм Андруховичем, який прочитає радіо диктант. 

Роботи будуть прийматися онлайн та оффлайн протягом доби. Паперового листа з диктантом потрібно надсилати за адресою: м. Київ, 01001, вул. Хрещатик, 26. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада 2021 року. Фото чи скан своєї роботи можна надіслати на електронну скриньку rd@ukr.radio

Транслюватимуть у реальному часі  “Українське радіо”, радіо “Культура”, телеканал “UA: Перший” та інші платформи Суспільного мовлення.

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати сайт Університету державної фіскальної служби України. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
Прийняти
Privacy Policy