Дбаючи про ваше здоров'я в Податковому університеті продовжується кампанія з вакцинації

    Запрошуємо усіх співробітників, студентів та членів їх родин на безкоштовну вакцинацію від Covid-19. Вакцинація відбуватиметься 20 жовтня у Медичному центрі Університету ДФС України (вул. Північна, 48) з 9:00 до 16:00 години. Доступні вакцини: - Pfizer; - CoronaVac. Попередній запис на вакцинацію здійснюється за телефоном +380963887939 90 (Марина Кітченко)

Початок

Кінець

 

 

Запрошуємо усіх співробітників, студентів та членів їх родин на безкоштовну вакцинацію від Covid-19.

Вакцинація відбуватиметься 20 жовтня у Медичному центрі Університету ДФС України (вул. Північна, 48) з 9:00 до 16:00 години.

Доступні вакцини:

– Pfizer;

– CoronaVac.

Попередній запис на вакцинацію здійснюється за телефоном +380963887939 90 (Марина Кітченко)

Пам’ятайте, що на сьогодні вакцинація є найбільш дієвим засобом протидії̈ розповсюдження та запобігання ускладненням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Протистояти поширенню COVID-19 реально, адже прості речі рятують життя. Вакцинуйтеся, одягайте маски у громадських місцях і не забувайте про соціальну дистанцію!

Захистіть себе та людей довкола!

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати сайт Університету державної фіскальної служби України. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
Прийняти
Privacy Policy