Привітання з Днем народженя професора Державного податкового університету Анатолія Гулея!

Шановний Анатолію Івановичу! Колектив Державного податкового університету  сердечно вітає Вас з Днем народження!    Ми цінуємо, поважаємо і любимо Вас за оптимізм, вміле поєднання професійного досвіду і теоретичних знань, унікальну працездатність та життєву мудрість, шанобливе ставлення до студентства та колег-викладачів, тонкий гумор та любов до життя. Бажаємо Вам, шановний Анатолію

Початок

Кінець

Шановний Анатолію Івановичу!

Колектив Державного податкового університету  сердечно вітає Вас з Днем народження!   

Ми цінуємо, поважаємо і любимо Вас за оптимізм, вміле поєднання професійного досвіду і теоретичних знань, унікальну працездатність та життєву мудрість, шанобливе ставлення до студентства та колег-викладачів, тонкий гумор та любов до життя.

Бажаємо Вам, шановний Анатолію Івановичу, подальших успіхів у професійній сфері, щирої зацікавленості у розвитку нашого навчального закладу, невичерпної енергії, міцного здоров’я,  миру, злагоди, благополуччя Вам і Вашим рідним!

Дякуємо, що Ви завжди з нами!

З повагою – колектив університету

 

 

 

 

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати сайт Університету державної фіскальної служби України. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
Прийняти
Privacy Policy