VII конкурс проєкту «Scholarship в Україні»: студенти можуть отримати грант на навчання

У рамках соціального проєкту для студентів «Scholarship в Україні» стартував VІІ конкурc для здобувачів вищої освіти, учасники якого можуть отримати грант на навчання. Призовий фонд конкурcу складає 84 000 гривень: надається 4 окремих гранти на сплату навчання на суму 15 000 гривень кожен, а для студентів, які посядуть 2-і та

Початок

Кінець

У рамках соціального проєкту для студентів «Scholarship в Україні» стартував VІІ конкурc для здобувачів вищої освіти, учасники якого можуть отримати грант на навчання. Призовий фонд конкурcу складає 84 000 гривень: надається 4 окремих гранти на сплату навчання на суму 15 000 гривень кожен, а для студентів, які посядуть 2-і та 3-і місця – заохочувальні грошові призи по 4000 гривень та 2000 гривень у відповідності. Зазначимо, що гранти, на вибір переможця, можна використати на сплату навчання в закладі освіти або будь-які освітні курси.

Мета проєкту – підтримати талановиту молодь, яка здобуває освіту в Україні, а також звернути увагу студентів на підвищення рівня фінансової та підприємницької грамотності.

Участь у конкурсі безкоштовна. Взяти участь може будь-який здобувач освіти 1-5 курсів, в тому числі магістри, незважаючи на фаховий напрямок навчання.

Щоб отримати грант, студенту необхідно написати аналітичну статтю на одну із запропонованих тем організаторами та надіслати на поштову скриньку grant@scholarship.in.ua для оцінки журі.

Важливо! Готові роботи приймаються до 5 липня, захист студентських робіт буде проходити в онлайн режимі.

Теми робіт конкурсу:

І грант –  з теми «Сучасний розвиток фінансових ринків в Україні та світі: проблеми та перспективи розвитку фондового ринку та недержавного пенсійного страхування», подавати заявку на сторінці https://turbozaim.com.ua/konkurs/

ІІ грант – з теми «Нове авто VS б/в авто: переваги та недоліки під час вибору транспортного засобу», заявки подавати на сторінці https://autotrading.net.ua/scholarship/

ІІІ грант –  з теми «Як Covid-19 вплинув на інтернет-маркетинг?» –  умови на сторінці грантонадавача https://aweb.ua/ua/scholarship (готову роботу направляти на поштову скриньку grant@aweb.ua)

IV грант – з теми «Система знижок, промокодів та акцій як інструмент у завоюванні прихильності на просторах інтернету» – умови на сторінці грантонадавача https://codes.com.ua/sh

Прес-конференцію, з приводу старту нового конкурсу, можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/Lzibcsjl0q0. Як проходили попередні конкурси «Sсholarship в Україні» можна ознайомитися на сайті проєкту https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/.

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати сайт Університету державної фіскальної служби України. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
Прийняти
Privacy Policy