Університет державної фіскальної служби України – один з найбільших навчальних закладів за територією та розвиненою інфраструктурою, який облаштований за європейськими стандартами у парковій зоні м. Ірпінь. УДФСУ формує потужну кваліфікаційну базу працівників фіскальної служби по всій Україні. За час свого існування навчальний заклад підготував близько 70 тисяч спеціалістів.

Пройшовши непростий, але успішний шлях: технікум – коледж – інститут – академія – Національна академія –  Університет, – навчальний заклад із багаторічною історією став унікальним вищим навчальним закладом України початку третього тисячоліття.

В університеті налагоджено конструктивні наукові зв’язки з рядом міжнародних організацій, навчальних і наукових установ Франції, Іспанії, Польщі, США, Німеччини, Росії, Хорватії, Словаччини, Чехії, Південної Кореї та інших країн.

В університеті створена потужна матеріально-технічна база, яка включає сучасні навчальні корпуси, оснащено сучасними технічними засобами навчання лекційні аудиторії, гуртожитки, спортивний комплекс з тренажерними залами, їдальні, молодіжні кафе, медичний центр, житловий комплекс для працівників та викладачів. До послуг студентів та курсантів – 9 читальних залів.

У стінах закладу вищої освіти здійснюється профільна підготовки фахівців: податківців, митників, економістів, юристів, бухгалтерів, аудиторів, аналітиків, менеджерів, фахівців з IT, журналістів, психологів, реабілітологів і т.д. за першим (бакалаврськими) і другим (магістерськими) рівнями вищої освіти відповідно до вимог сучасного ринку праці.

В університеті навчається понад 5000 студентів (на денній формі – понад 3000 здобувача вищої освіти; на заочній формі – понад 2000 здобувачів вищої освіти).

Значну роботу з формування естетичних поглядів та почуттів, ідеалів, що ґрунтуються на національній естетиці та кращих надбаннях, проводить Культурно-мистецький центр «Сузір’я», який нараховує 21 художній колектив і студію. Кожного навчального року власними зусиллями організовується 95 концертних програм: до Дня Знань; Міжнародного дня студента; Дня Збройних сил України; Дня Перемоги у Другій світовій війні; участь у військово-театралізованих баталіях у містах Одеса та Київ; святкові новорічні програми для студентів і співробітників університету тощо. Творчий колектив добре знають в Україні, Польщі, Німеччині, Іспанії, США, Канаді, на Кіпрі.

У структурі університету функціонує Ірпінський державний коледж економіки та права.

Гімн Університету державної фіскальної служби України – Сузір’я

Стань професіоналом – вступай до Університету державної фіскальної служби України!

Подяки
1
Подяка від Волинського ліцею