Уже сьогодні! День відкритих дверей освітньої магістерської програми Fintech!

Якщо ви вже ознайомилися з інформацією про освітню магістерську програму Fintech, тоді запрошуємо вас на День відкритих дверей. Сьогодні о 10:00, за участю представників Мінфіну ви зможете задати актуальні питання, які вас цікавлять та поспілкуватись з висококваліфікованими фахівцями, які детальніше розкажуть про програму, що створена на базі Університету державної фіскальної

Початок

Кінець

Якщо ви вже ознайомилися з інформацією про освітню магістерську програму Fintech, тоді запрошуємо вас на День відкритих дверей.

Сьогодні о 10:00, за участю представників Мінфіну ви зможете задати актуальні питання, які вас цікавлять та поспілкуватись з висококваліфікованими фахівцями, які детальніше розкажуть про програму, що створена на базі Університету державної фіскальної служби України та Львівської політехніки.

Онлайн-зустріч відбудеться за посиланням: http://org.nusta.edu.ua/b/hhj-mxd-uz3

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати сайт Університету державної фіскальної служби України. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
Прийняти
Privacy Policy