Відбудеться Всеукраїнський турнір по консультуванню з фінансових питань та Фінал конкурсу «UP»

  На базі університету ДФС України 17.10.2020 відбудеться Всеукраїнський турнір по консультуванню з фінансових питань та  Фінал конкурсу «UP» в рамках Міжнародного студентського стажування. Захід організований Асоціацією юридичних клінік України за фінансової підтримки Проекту USAID “Трансформація фінансового сектору” Він об'єднує студентські змагання консультування клієнтів з фінансових питань та вирішення правових

Початок

Кінець

 

На базі університету ДФС України 17.10.2020 відбудеться Всеукраїнський турнір по консультуванню з фінансових питань та  Фінал конкурсу «UP» в рамках Міжнародного студентського стажування. Захід організований Асоціацією юридичних клінік України за фінансової підтримки Проекту USAID “Трансформація фінансового сектору” Він об’єднує студентські змагання консультування клієнтів з фінансових питань та вирішення правових кейсів за напрямом «Захист прав споживачів фінансових послуг». Це імітація прийому клієнтів по запропонованим фабулам. 

Участь беруть 8 команд, які подали заявки та пройшли онлайн-відбір. Сформовано 4 суддівські колегії, у складі яких є судді, адвокати, члени громадських об’єднань.

За результатами змагань визначаються команда-фіналіст та команда- переможець.

Захід присвячено особливостям побудови випускниками юридичних спеціальностей правничої кар’єри в Україні. 

Міжнародне студентське стажування сприяє розвитку в університетській спільноті розуміння відповідального та поважаючого права людини бізнесу; залученню студентів юридичних клінік до практичних досліджень та розв’язанню реальних кейсів такої тематики. 

Стажування стало частиною юридичного напрямку III InternationalScientificCongressSocietyofAmbientIntelligence 2020 і складається з двох етапів.

Ми вже чекаємо учасників у стінах нашого Університету.

 

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати сайт Університету державної фіскальної служби України. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
Прийняти
Privacy Policy