В університеті буде проведено II-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Банківська справа»

Початок

17.04.2019 - 00:00

Кінець

19.02.2019 - 00:00

З метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, стимулювання їх творчої праці та відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 28.11.2018 №1313 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році» Університет державної фіскальної служби України призначено базовим з проведення II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Банківська справа».
Для участі в II етапі Олімпіади необхідно до 01 березня 2018 року надіслати анкети (не більше трьох від одного навчального закладу) переможців І етапу Олімпіади за адресою:
Університет ДФС України, вул. Університетська, 31 м. Ірпінь, Київська обл., 08201, з поміткою «Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Банківська справа» (кафедра банківської справи та фінансового моніторингу’). Просимо також до вказаної дати надати пропозиції щодо кандидатур (1 особа від одного навчального закладу), які є висококваліфікованими фахівцями в галузі банківської справи, до складу журі Олімпіади, а також (за бажанням) задачі для формування банку завдань Олімпіади.
Проведення Олімпіади планується 17-19 квітня 2019 р. в два тури:
I тур – тестування (50 питань з базових дисциплін);
II тур – письмові завдання.
Базові дисципліни:
– Гроші та кредит
– Банківська система
– Аналіз банківської діяльності
– Фінансовий менеджмент в банку

Довідки за тел.: (04597) 62825; 0977933111.
Секретар оргкомітету: Москаленко Наталія Віталіївна;
Електронна пошта: bankivska_sprava@ukr.net