Конкурс "Податкова абетка": роботи приголомшують

Нещодавно в Університеті державної фіскальної служби України стартував конкурс "Податкова абетка", який проходить у рамках  проведення ІV Всеукраїнського конкурсу "Податківець майбутнього". Уже зовсім скоро будуть підведені підсумки, але ми хочемо познайомити вас із роботами учасників. Дуже приємно, що відгукнулося так багато дітей і що починаєте розбиратися, що таке податки. Усім учасникам бажаємо

Початок

Кінець

Нещодавно в Університеті державної фіскальної служби України стартував конкурс “Податкова абетка”, який проходить у рамках  проведення ІV Всеукраїнського конкурсу “Податківець майбутнього”. Уже зовсім скоро будуть підведені підсумки, але ми хочемо познайомити вас із роботами учасників. Дуже приємно, що відгукнулося так багато дітей і що починаєте розбиратися, що таке податки.

Усім учасникам бажаємо успіхів!

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ