Привітання Антона Монаєнка з Днем Соборності України

Дорогі українці!  Прийміть щирі вітання з нагоди національного свята – Дня Соборності України! Щороку, 22 січня, кожен із нас вкотре згадує про незламність українського народу, безмежне прагнення бути вільними, сильними та єдиними. А також про те, що лише разом ми зможемо все, бо в єдності – сила! Нашому поколінню відведено

Початок

Кінець

Дорогі українці! 

Прийміть щирі вітання з нагоди національного свята – Дня Соборності України! Щороку, 22 січня, кожен із нас вкотре згадує про незламність українського народу, безмежне прагнення бути вільними, сильними та єдиними. А також про те, що лише разом ми зможемо все, бо в єдності – сила!

Нашому поколінню відведено важливий історичний екзамен, який потрібно подолати, шанувати героїв та їх подвиги, а також робити все, щоб збудувати незалежну процвітаючу державу.

Тож бажаю вам, дорогі українці, міцного здоров’я, мудрості та наснаги в нелегкій праці на благо Батьківщини! Нехай з вами завжди буде оптимізм, впевненість та успіх! 

Зі святом!

З повагою

в.о. ректора Антон Монаєнко

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати сайт Університету державної фіскальної служби України. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
Прийняти
Privacy Policy