Семінар-практикум «Практичні аспекти проведення трасологічного дослідження виявлених слідів людини»

Початок

14.11.2018 - 13:00

Кінець

14 листопада о 13:00 в аудиторії С282 відбудеться семінар-практикум «Практичні аспекти проведення трасологічного дослідження виявлених слідів людини». Досліджуватимемо сліди структури матеріалу (рукавичок) та сліди взуття разом із головним експертом Київського НДЕКЦ МВС України Лопатою Ольгою Андріївною. Під час семінару-практикуму ти матимеш змогу поглибити теоретичні знання та вдосконалити практичні навички проведення трасологічної експертизи.

Для участі у заході тобі необхідно:

1. самостійно ознайомитися з Інструкцією з організації проведення та оформлення експертних проваджень у підрозділах судових експертиз і експертних досліджень у підрозділах Експертної служби Міністерства внутрішніх справ України, затвердженою Наказом Міністерства внутрішніх справ України від 17 липня 2017 р. за № 591
  2. досконало знати статті 69, 70, 71, 242, 243, 244, 245 КПК України.

Реєстрація для участі у заході є обов’язковою! Заповнюй Google Application Form за посиланням https://goo.gl/forms/GZ5TdKAq1ne2vALU2 та починай готуватися до практичного заняття. Реєструйся прямо зараз, адже кількість місць обмежена!

Відкриття реєстрації: 1.11.2018

Закриття реєстрації: 23:00 10.11.2018