Відбудеться безкоштовний вебінар від МОН

Протягом 4 днів, а саме з 2 по 5 червня, представники ЗВО та наукових установ можуть пройти навчання за програмою вебінарів із використання бази даних Web of Science Core Collection. Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України. Заняття безкоштовні та проводитимуться українською мовою. Відеолекції будуть корисними керівникам

Початок

Кінець

Заняття безкоштовні та проводитимуться українською мовою.
Відеолекції будуть корисними керівникам закладів, членам редколегій, науковим співробітникам, аспірантам і студентам.
За інформацією організаторів, після кожного вебінару зареєстровані учасники зможуть отримати сертифікат за умови проходження 90% лекційного матеріалу.

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ