Відбудеться конкурс великодніх писанок, вербних букетів, великодніх композицій

Відділ організації виховного процесу та соціальних питань спільно із КМЦ "Сузір'я", Студентським ректоратом та Профкомом студентів та курсантів НУДФСУ проводить конкурс великодніх писанок, вербних букетів, великодніх композицій з нагоди Великодня. Нагородження переможців відбудеться 24 квітня 2019 року о 13:00 у холі корпусу С.

Початок

Кінець

Відділ організації виховного процесу та соціальних питань спільно із КМЦ “Сузір’я”, Студентським ректоратом та Профкомом студентів та курсантів НУДФСУ проводить конкурс великодніх писанок, вербних букетів, великодніх композицій з нагоди Великодня.

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ