Відбудеться тестування студентів з метою відбору для проходження стажування

За іціативи кафедри податкової політики та Навчального центру податкових консультантів 17 грудня 2018 об 11:30 в аудиторії С283 відбудеться тестування студентів з метою відбору для проходження стажування в провідних консалтингових компаніях України. Запрошуємо всіх бажаючих! За довідками звертатися в ауд.619В (кафедра податкової політики).

Початок

17.12.2018 - 00:00

Кінець

Запрошуємо всіх бажаючих!

За довідками звертатися в ауд.619В (кафедра податкової політики).

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ