Вітання Антона Монаєнка з Міжнародним днем митника

Шановні працівники та ветерани митної служби! Щиро вітаю вас із професійним святом – Міжнародним днем митника, яке щорічно відзначається 26 січня. Митна служба – одна з найважливіших державних інституцій, а злагоджена робота митників – запорука розвитку національної економіки держави. Вірю, що ваша нелегка праця на благо Батьківщини буде завжди високо

Початок

Кінець

Шановні працівники та ветерани митної служби!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Міжнародним днем митника, яке щорічно відзначається 26 січня. Митна служба – одна з найважливіших державних інституцій, а злагоджена робота митників – запорука розвитку національної економіки держави. Вірю, що ваша нелегка праця на благо Батьківщини буде завжди високо оцінена та принесе свій вагомий результат.

У цей день, дорогі митники, зичу вам здоров’я, родинного благополуччя, миру та злагоди. Будьте професіоналами своєї справи, витривалими та наполегливими, нехай служба приносить задоволення та успіх!

Зі святом!

в.о. ректора Антон Монаєнко