В Університеті відбудеться регіональна церемонія нагородження Знаками народної пошани

Початок

Кінець

В Університеті державної фіскальної служби України (УДФСУ) відбудеться Перша регіональна церемонія нагородження Знаками народної пошани гідних громадян України, Франції та Туреччини. У рамках заходу відбудеться нагородження ректором Павлом Пашком: Григорія Бондаренка – українського політика, Заслуженого економіста України, одиного із фундаторів Державної податкової адміністрації України та УДФСУ; Гаррі Мартіна – почесного громадянина Ірпеня, екс голову виконкому Ірпінської Ради народних депутатів; Ольги Олійнич – голову Ірпінської міської партії «Солідарність жінок України», Валерія Гейця – Академіка Національної Академії наук України, Почесного професора Університету ДФС України.

Організатори: УДФСУ та ВТО «Орден», за підтримки 4  інформаційного телеканалу та ГО «Жіночий рух «За вільну Україну».

Дата проведення: 28 січня 2020 року

Час проведення: 1500

Місце проведення: Актова зала УДФСУ.

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ