Запрошуємо на дискусію "Податкове консультування простою мовою"

14.05 о 13 годині з нагоди Дня науки кафедра податкової політики УДФСУ за участю Міжнародної консалтингової компанії KPMG проводить панельну дискусію "Податкове консультування простою мовою". Дововідачі: консультанти департаменту податкового та юридичного консультування KPMG в Україні Іванна Порохнюк та Юрій Самусь. Запрошуються усі бажаючі! [ct_button id="button_99" size="small" solid="0" link="https://moodle.nusta.edu.ua/enrol/index.php?id=1073" icon="" arrow="1"

Початок

Кінець

14.05 о 13 годині з нагоди Дня науки кафедра податкової політики УДФСУ за участю Міжнародної консалтингової компанії KPMG проводить панельну дискусію “Податкове консультування простою мовою”. Дововідачі: консультанти департаменту податкового та юридичного консультування KPMG в Україні Іванна Порохнюк та Юрій Самусь. Запрошуються усі бажаючі!

Детальніше   <---- Тисни для реєстрації

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ