Не проґав свій шанс стати студентським ректором

Якщо саме ти хочеш творити історію університету! Вважаєш себе креативним, відповідальним та крутим організатором! Якщо ти готовий змінювати життя студентів на краще - чекаємо саме на твою заяву. Учасники обов'язково повинні підготувати свою біографію та передвиборчу програму. Прийом заяв з 9 по 12 березня Щоб подати заявку - звертайся за

Початок

Кінець

Якщо саме ти хочеш творити історію університету! Вважаєш себе креативним, відповідальним та крутим організатором! Якщо ти готовий змінювати життя студентів на краще – чекаємо саме на твою заяву.

Учасники обов’язково повинні підготувати свою біографію та передвиборчу програму.

Прийом заяв з 9 по 12 березня

Щоб подати заявку – звертайся за номером:
Тетяна – (097) 579 18 69

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ