Привітання в.о. ректора Валентини Унинець-Ходаківської з Днем науки!

Щиро вітаю усіх освітян-науковців зі святом  – Днем науки! Саме наука є одним із головних ресурсів розвитку суспільства, без неї неможливо уявити сучасний світ, який так невпинно рухається вперед. Впевнено можу сказати, що наш університет має потужний науковий колектив. Наші вчені є експертами в різних галузях знань, професіоналами своєї справи,

Початок

Кінець

Впевнено можу сказати, що наш університет має потужний науковий колектив. Наші вчені є експертами в різних галузях знань, професіоналами своєї справи, а студенти – талановитими та креативними. Переконана, що наше основне завдання – розкрити ці таланти, допомогти молоді реалізувати себе, передати досвід і знання, надати поштовх до професійних успіхів.

Бажаю усім нам сил та натхнення! Нехай наука об’єднує й окриляє, а науковим досягненням не буде меж!

в.о. ректора Валентина Унинець-Ходаківська

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ