УДФСУ проведе презентацію вишу під стінами Кабміну

2 грудня 2020 року Університет державної фіскальної служби України проведе під стінами Кабінету Міністрів України презентацію навчального закладу представниками всіх Навчально-наукових інститутів та іншими структурними підрозділами. Мета заходу: продемонструвати унікальність, здобутки та переваги закладу вищої освіти, який готує унікальних фахівців і скоро відсвяткує своє сторіччя, а також запобігти безглуздій реорганізації

Початок

Кінець

Мета заходу: продемонструвати унікальність, здобутки та переваги закладу вищої освіти, який готує унікальних фахівців і скоро відсвяткує своє сторіччя, а також запобігти безглуздій реорганізації вишу.
Місце проведення: Кабінет Міністрів України, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 12/2
Час проведення: 10:30
Чекаємо усіх бажаючих. Закликаємо тепло одягатися, брати з собою термос із гарячим чаєм, берегти себе та своїх близьких!

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ