Центр творчого розвитку запрошує на навчання дорослих та дітей

Конкурс дитячого малюнку «Бог Україну береже!» …Нам свою всемилість покажи Правдою повсюди й повсякчас, Боже, Україну збережи, Господи, помилуй нас... Т. Петриненко Запрошуємо прийняти участь дітей віком від 6 до 15 років. Мета конкурсу: - показати нашу рідну землю як країну, що в наш час і на протязі століть збережена

Початок

30.11.2018 - 00:00

Кінець

Конкурс дитячого малюнку

«Бог Україну береже!»

…Нам свою всемилість покажи
Правдою повсюди й повсякчас,
Боже, Україну збережи,
Господи, помилуй нас...

Т. Петриненко

Запрошуємо прийняти участь дітей віком від 6 до 15 років.

Мета конкурсу:
– показати нашу рідну землю як країну, що в наш час і на протязі століть збережена Богом;
– сприяти вивченню духовних законів, наданих в Біблії і історичних факторів,  що стали причиною збереження життя нашої нації і держави;
– спонукати вивченню факторів історичного плану, чому були зруйновані і остаточно знищені міста, держави (приклад Содома і Гомори, Ніневії ті інше);
– сприяти розвитку дитячої творчості і підтримати талановиту молодь.

Всі учасники конкурсу, чиї роботи потрапили на виставку будуть відзначені дипломами,  переможці – призами.

Переможець конкурсу з міста Київ або Ірпінь буде мати можливість навчатись в Студії малюнку та живопису протягом року безкоштовно.

Виставка найкращих творів відбудеться протягом грудня 2018 – лютого 2019 року в міських виставкових залах Києва, Ірпеня та Харкова.

Умови участі:

Кожен учасник має можливість запропонувати до 5 своїх робіт, згідно теми виставки,  виконаних самостійно. Розмір робіт А-2, А-3.

Техніка виконання вільна:  акварель, гуаш, акрил, змішана техніка, аплікація, кулькова ручка, кольорові олівці та інше.

На зворотному боці аркушу необхідно указати друкованими літерами: прізвище, ім’я автора, вік, назву роботи, школу загальноосвітню або художню, студію, де навчається учень, телефон автора роботи (домашній, мобільний), ім’я батьків, поштову адресу.

Важливо!  Під час пересилки роботи не згинати і не згортати.

Роботи на конкурс необхідно вислати на поштову адресу не пізніше

30  листопада 2018 року на адресу:

Студія малюнку та живопису

(на конкурс)
вул. Садова 53, м. Ірпінь
Київська область, 08200

Роботи, що приймають участь у конкурсі, учасникам не повертаються.

Щиро бажаємо творчих успіхів та перемог!

Тел. для довідок:
(050) 6040502, (096)4604949

Організатори конкурсу:

Національний університет Державної фіскальної служби України (НУДФСУ)
Студія малюнку та живопису Центру творчого розвитку і виховання студентів «Сузір’я» при НУДФСУ

AXXgallery

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ