Привітання з Великоднем від ректора Павла Пашка!

Шановні друзі і колеги! Від усього серця вітаю вас із найсвітлішим святом у році, якого люди чекають з нетерпінням – з Воскресінням Христовим! Хоч події, які спіткали Україну та світ, не дають можливості багатьом із нас святкувати Великдень разом, я вірю, що з нами Божа ласка і це радісне свято

Початок

Кінець

Шановні друзі і колеги!

Хоч події, які спіткали Україну та світ, не дають можливості багатьом із нас святкувати Великдень разом, я вірю, що з нами Божа ласка і це радісне свято принесе благословення в кожну домівку!

Тож, прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, сімейного затишку, благополуччя і щастя! Нехай дух надії і всепрощення супроводжують вас та ваші родини, дають сили для добрих справ. Зичу вам добра, миру і процвітання.

Нехай Пасхальне свято стане для кожного з нас початком нового життя – кращого і добрішого. Христос Воскрес!

Ректор Павло Пашко

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ