11 грудня відбудеться леція щодо можливостей та умов участі в Програмі «Горизонт 2020» та «Горизонт Європа»

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ДЕНЬ ПРОГРАМИ «ГОРИЗОНТ 2020»   Відбудеться 11 грудня 2019 р. в Університеті державної фіскальної служби України, вул. Університетська, 31, м. Ірпінь. Початок о 15.00 год. Аудиторія 219 (головний корпус, 2-й поверх). Лектор: Олена Коваль, директорка Національного інформаційного центру зі співробітництва з ЄС у сфері науки та технологій, Національний контактний

Початок

11.12.2019 - 00:00

Кінець

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ДЕНЬ ПРОГРАМИ «ГОРИЗОНТ 2020»

Відбудеться 11 грудня 2019 р.
в Університеті державної фіскальної служби України,
вул. Університетська, 31, м. Ірпінь.
Початок о 15.00 год.
Аудиторія 219 (головний корпус, 2-й поверх).
Лектор: Олена Коваль, директорка Національного інформаційного центру зі співробітництва з ЄС у сфері науки та технологій, Національний контактний пункт «Горизонт 2020» з фінансових та юридичних питань.
Захід присвячений інформуванню науковців, викладачів, аспіранти, та дослідників про можливості та умови участі в Програмі «Горизонт 2020» та «Горизонт Європа».
Програма «Горизонт 2020» є найбільшою Рамковою програмою Європейського Союзу з фінансування науки та інновацій.
Програма «Горизонт Європа» – це нова амбітна програма дослідження та інновацій, що буде запроваджена на заміну програмі «Горизонт 2020».

Організатори:
  • Відділ міжнародного співробітництва УДФСУ
  • Національний інформаційний центр зі співробітництва з ЄС у сфері науки та технологій

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ