12 листопада відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук

Оголошення! 12 листопада 2020 року о 9.00 годині у конференц комплексі відбудеться захист  дисертаційної роботи Смерницького Дем’яна Вікторовича на тему «Адміністративно-правове регулювання науково-технічної діяльності в Україні», поданої на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук за спеціальністю 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право.

Початок

Кінець