Юридична клініка УДФСУ розпочне безкоштовні консультації в Ірпінській міськраді

24 лютого в рамках меморандуму про співпрацю між Університетом ДФС України та Ірпінською міською радою, розпочне свою роботу соціальний проєкт «Юридична клініка», відповідно до якого студенти Університету щотижнево надаватимуть безкоштовну юридичну допомогу жителям Ірпінської громади на базі Центру надання адміністративних послуг Ірпінської міської ради. Надання юридичних консультацій планується щосереди з

Початок

Кінець

Надання юридичних консультацій планується щосереди з 08:00 до 12:00 год. в 1-му залі (3, 4 місце) ЦНАПу (м. Ірпінь, вул. Шевченка, 2-а).
Телефон для запису на консультацію та отримання додаткової інформації – 0 (68) 363 33 63.

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ