8 грудня – конференція про майбутнє ФІНТЕХУ та інноваційної трансформації світу

8 грудня у столичному КВЦ «Парковий» відбудеться наймасштабніша подія року у східно-європейському регіоні та СНД, присвячена інноваційним фінансам та майбутньому фінтеху. Організатори зазначають, що захід відбуватиметься у гібридному форматі. UAFIN.TECH 2021: Challenge the future – це футуристична конференція про майбутнє для стратегів. Майбутнє не лише фінансів та технологій, а

Початок

Кінець

UAFIN.TECH 2021: Challenge the future – це футуристична конференція про майбутнє для стратегів. Майбутнє не лише фінансів та технологій, а й інноваційної трансформації світу. Офлайн-подія відбуватиметься у КВЦ “Парковий”. А ті, кому не вдасться долучитися офлайн, зможуть приєднатися до прямої трансляції, не виходячи з дому або офісу.

Серед учасників події СЕО технологічних та фінтех-компаній, голови правління та провідні фахівці банків, представники телекому, регулятори та міжнародні організації, акселератори, інвестори та стартапи.

Спікерами виступлять:

Бретт Кінг – футурист, засновник банку “Moven” та автор бестселерів Банк 4.0 та Банк 3.0. – людина, з якою хотів би зустрітися кожен світовий банкір;

Тобі Сміт-Каллен – у “ING” Тобі відповідає за трансформацію та фінтех. Першочергово для тих, хто цікавиться європейським банкінгом;

Xiangru Liang (Китай) – ключовий спікер для тих, хто хоче розуміти банківську систему колег з Азії, особливо, коли за сприянням спікера кредитується понад 200 млн населення в цифрових каналах;

Олена Коробкова – голова Ради, НАБУ;

Сергій Черненко – голова правління, ПУМБ;

Олексій Шабан – Заступник Голови НБУ;

Сергій Тігіпко – Засновник Групи ТАС.

Це далеко не повний перелік спікерів конференції.

На заході будуть розглянуті найважливіші теми сьогодення для фінтех-екосистеми:

Майбутнє регуляції;

Майбутнє трансформації;

Майбутнє технологій;

Майбутнє банкінгу.

Участь у цій важливій події візьмуть фахівці фінансової сфери Державного податкового університету на чолі з в.о. ректора Валентиною УНИНЕЦЬ-ХОДАКІВСЬКОЮ.

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ