До уваги студентів! Стажування у Міністерстві фінансів України

Міністерство фінансів України в пошуках молодого, талановитого, амбітного стажиста, який бажає реалізуватись у відділі гармонізації внутрішнього аудиту Департаменту гармонізації державного внутрішнього фінансового контролю. У обов’язки стажиста буде входити: - розробка навчальних матеріалів для семінарів/тренінгів з внутрішнього аудиту; - брати участь у проведенні навчальних заходів у сфері внутрішнього аудиту; - опрацьовувати

Початок

Кінець

У обов’язки стажиста буде входити:

– розробка навчальних матеріалів для семінарів/тренінгів з внутрішнього аудиту;

– брати участь у проведенні навчальних заходів у сфері внутрішнього аудиту;

– опрацьовувати міжнародний досвід з питань внутрішнього аудиту та готувати пропозиції для його імплементації в Україні;

– брати участь у підготовці проектів роз’яснювальних листів щодо діяльності з внутрішнього аудиту.

Якщо ти не маєш великого досвіду роботи, але точно маєш величезне бажання та мотивацію вчитись, з аналітикою та цифрами спілкуєшся на «ти», організований і вмієш встигати все на світі, тоді тобі сюди –http://bit.do/stazyvaniya__molodi, реєстрація триває до 17 вересня.

Для стажистів пропонується:

• гнучкий графік стажування, головне показувати крутий результат і розвиток;
  • можливість реалізуватись в улюбленій сфері – є всі умови для комфортної та продуктивної роботи;
  • набути практичний досвід.

За додатковою інформацією можна звертатися: відділ профорієнтаційної роботи, практики та сприяння працевлаштуванню Університету державної фіскальної служби України (м. Ірпінь, вул. Садова,53, каб. Р110; (04597)60695 або (068/073 619-31-31)) та Міністерство фінансів України: (044) 201-56-99 (tarakanova@minfin.gov.ua)

P.S. Найкращим студентам будуть надані рекомендаційні листи, а також може бути запропоновано участь у проєктах, що реалізуються Мінфіном.

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ