До уваги студентів та співробітників! Важлива інформація щодо перебування на території УДФСУ в період карантину у зв'язку поширенням коронавірусної хвороби

Шановні здобувачі вищої освіти, науково-педагогічні працівники та співробітники Університету державної фіскальної служби України! Для уникнення розповсюдження COVID-19 необхідно дотримуватися основних протиепідемічних заходів та правил перебування у закладі вищої освіти.  Докладніше про перелік рекомендацій для здобувачів вищої освіти та співробітників університету в умовах карантину у прикріпленій Інструкції щодо перебування на території Університету

Початок

Кінець

Шановні здобувачі вищої освіти, науково-педагогічні працівники та співробітники Університету державної фіскальної служби України!

Для уникнення розповсюдження COVID-19 необхідно дотримуватися основних протиепідемічних заходів та правил перебування у закладі вищої освіти. 

Докладніше про перелік рекомендацій для здобувачів вищої освіти та співробітників університету в умовах карантину у прикріпленій Інструкції щодо перебування на території Університету державної фіскальної служби України в період карантину у зв’язку поширенням короновірусної хвороби (COVID-19).

Просимо ознайомитися із документом та неухильно дотримуватися рекомендацій!

Бережіть себе і своїх близьких та будьте здорові! 

 

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати сайт Університету державної фіскальної служби України. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
Прийняти
Privacy Policy