Графік навчання в університеті: сесія та канікули

Графік навчання в університеті: сесія та канікули Увага студенти! Ділимося з вами графіком освітнього процесу Податкового університету  для  здобувачів денної форми навчання за першим (бакалаврським) та другим (магістерським) рівнями вищої освіти денної форми навчання. Терміни проведення заліково-екзаменаційної сесії - з 6 по 24 грудня 2021 року, відбудеться з використанням дистанційних

Початок

Кінець

Графік навчання в університеті: сесія та канікули

Терміни проведення заліково-екзаменаційної сесії – з 6 по 24 грудня 2021 року, відбудеться з використанням дистанційних технологій.

Зимові канікули – з 27 грудня 2021 року по 16 січня 2022 року.

Початок весняного семестру – з 17 січня 2022 року. Формат навчання залежатиме від епідеміологічної ситуації у країні.

Про будь-які зміни щодо форми навчання буде повідомлено на офіційному сайті та сторінках університету у соцмережах.

Успіхів та гарного відпочинку, друзі!

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ