Міжнародна компанія PwC Ukraine запрошує студентів та випускників УДФСУ на роботу!

Студенти та випускники Університету державної фіскальної служби України, не пропустіть реальну можливість застосувати свої знання на практиці! Міжнародна компанія PwC Ukraine шукає студентів 4-6 курсів та випускників економічних спеціальностей на стартові позиції у відділи аудиту та податкового консалтингу. Для претендентів на роботу важливо: - бажання розвиватися в цих сферах;

Початок

Кінець

Для претендентів на роботу важливо:

– бажання розвиватися в цих сферах;

– теоретичні або практичні знання бухгалтерського обліку або податкового законодавства;

– знання англійської мови на рівні Intermediate.

Деталі вакансій за посиланнями:

Junior Auditor, Kyiv

Junior Auditor, Dnipro

Intern / Junior Consultant in Private Clients & Wealth practice

Intern / Junior Consultant in M&A tax team

Не зволікайте, подавайте свої заявки, почніть свою кар’єру в міжнародній компанії Великої четвірки та станьте справжнім спеціалістом!

Довідково: PwC Ukraine є членом мережі фірм PwC у 158 країнах, де налічується близько 236 235 осіб. PwC присутня на українському ринку з 1993 року. Штаб-квартира фірми знаходиться у Києві, офіси – у Львові та Дніпрі.

PwC надає галузеві послуги з гарантійних та консультаційних послуг, а також податкові та юридичні послуги для державних та приватних клієнтів. Досвідчений персонал у поєднанні зі світовою мережею робить PwC Ukraine унікальним місцем, що допомагає клієнтам розвивати свій бізнес як вдома, так і за кордоном.

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ