НАН України оголошує конкурс на здобуття премій для молодих учених і студентів

Національна академія наук України оголошує конкурс на здобуття премій для молодих учених і студентів закладів вищої освіти за кращі наукові роботи. В конкурсі можуть брати участь наукові співробітники, викладачі, стажери-дослідники, аспіранти науково-дослідних установ, закладів вищої освіти віком до 35 років включно, студенти, а також аспіранти та студенти зарубіжних країн, які навчаються в

Початок

Кінець

В конкурсі можуть брати участь наукові співробітники, викладачі, стажери-дослідники, аспіранти науково-дослідних установ, закладів вищої освіти віком до 35 років включно, студенти, а також аспіранти та студенти зарубіжних країн, які навчаються в наукових установах та закладах вищої освіти України.

Граничний термін подання роботи на конкурс – 15 грудня 2021 року.

На конкурс не приймаються роботи, які раніше були удостоєні премій НАН України, галузевих академій або спеціальних премій інших відомств, що присуджуються за конкурсами. Не приймаються на конкурс також збірники наукових робіт різних авторів.

Відмітимо, що Президія НАН України щороку (в лютому) присуджує чотирнадцять премій для молодих учених і чотирнадцять премій для студентів закладів вищої освіти за роботи в галузі природничих, технічних і соціогуманітарних наук. Премії присуджуються окремим авторам або колективу авторів за кращі наукові роботи, а також за серії наукових робіт з єдиної тематики, за відкриття та винаходи.

Деталі участі у конкурсі за посиланням: https://www.nas.gov.ua/UA/Messages/Pages/View.aspx?MessageID=7951

Більше конкурсів та грантів можна знайти на офіційному вебсайті: https://www.nusta.edu.ua/rada-molodih-vchenih/#1634542848020-614d3acf-185d

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ