Податковий університет продовжує дистанційне навчання

Початок

Кінець

У зв’язку із епідеміологічною ситуацією в Україні, спричиненою поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), відповідно до Наказу від 22 вересня 2021 року № 1306 «Про особливості організації освітнього процесу», враховуючи рішення про встановлення в Ірпені «червоного» рівня карантинних обмежень, а також з метою створення безпечних умов освітнього процесу дистанційну форму навчання в Університеті продовжено.

Освітній процес в Університеті буде проходити в онлайн форматі щонайменше до кінця першого семестру. Триватиме така ситуація до окремого рішення Тимчасової протиепідеміологічної комісії Університету, рішення Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та рішення Уряду.

Пам’ятайте, що найбільш дієвим засобом протидії розповсюдження та запобігання ускладненням коронавірусної хвороби (COVID-19) на сьогодні є вакцинація.  Студенти та співробітники Університету мають можливість зробити безкоштовне щеплення від COVID-19.

Будьте здорові! Бережіть себе та своїх близьких, адже головне – це Ваша безпека!

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ