Податковий університет в «червоній» зоні карантину

Сьогодні, 30 жовтня, Ірпінь переходить у «червону» зону карантинних обмежень. Відповідне рішення прийняла місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, у зв’язку з новою хвилею захворюваності на коронавірусну хворобу. Таким чином на території міста почне діяти «червоний» рівень епідемічної небезпеки і вступить у силу низка обмежень зокрема, заборонено:

Початок

Кінець

Сьогодні, 30 жовтня, Ірпінь переходить у «червону» зону карантинних обмежень. Відповідне рішення прийняла місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, у зв’язку з новою хвилею захворюваності на коронавірусну хворобу. Таким чином на території міста почне діяти «червоний» рівень епідемічної небезпеки і вступить у силу низка обмежень зокрема, заборонено:

1) відвідування закладів освіти здобувачами освіти (крім здобувачів дошкільної освіти, учнів спеціальних закладів освіти та 1-4 класів закладів загальної середньої освіти, а також крім закладів освіти, 100% працівників яких, мають «зелені» сертифікати); 

2) проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учасників, заходів з атестації здобувачів, заходів з оцінювання якості освіти.

Також, згідно з протоколом засідання комісії, додатково до обмежувальних заходів, установлених Кабміном забороняється:

  • Приймання відвідувачів у закладах громадського харчування (барах, ресторанах, кафе тощо, крім діяльності з адресної доставки та замовлень на винос), у розважальних закладах, закладах культури, спортзалах, басейнах, фітнес-центрах. 
  • Приймання відвідувачів у ТРЦ, в закладах торговельного й побутового обслуговування населення (*крім деяких виключень);
  • Робота ринків, крім продовольчих. 
  • Діяльність закладів, що надають послуги з розміщення. 

Перелічені обмеження не застосовуються за умови наявності в усіх співробітників, відвідувачів і користувачів (крім неповнолітніх) документів про отримання повного курсу вакцинації, негативних результатів ПЛР-тестів чи тестів на визначення антигена, отриманих не пізніше ніж за 72 години, або документів про одужання від COVID-19, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія). Відмітимо, що на вході до закладів ви маєте пред’явити сертифікат про повну вакцинацію (діти віком до 18 років зможуть відвідувати торгові центри лише з батьками). COVID-сертифікат, можна показати паперовий (їх видають сімейні лікарі) або цифровий в додатку «Дія». Термін дії таких «зелених» сертифікатів – 365 днів. Крім того, забороняється перебування без вдягнутих захисних масок чи респіраторів на територіях закладів охорони здоров’я та освіти, на зупинках громадського транспорту, а також на інших територіях загального користування (площі, парки, лісопарки, сквери, пляжі та інші громадські зони) у разі неможливості дотримання фізичної дистанції не менше 1 метра. Також забороняється проведення державними й комунальними закладами охорони здоров’я планових заходів із госпіталізації, крім: 

  • надання медичної допомоги при ускладненому перебігу вагітності та пологів;
  • надання меддопомоги вагітним, породіллям, новонародженим;
  • надання меддопомоги в спеціалізованих відділеннях закладів охорони здоров’я пацієнтам із онкологічними й пульмонологічними захворюваннями;
  • надання паліативної медичної допомоги; 
  • проведення інших невідкладних і термінових заходів із госпіталізації, якщо внаслідок їхнього перенесення (відтермінування) існує значний ризик для життя або здоров’я людей. 

*Виключення. Під час «червоного» рівня епідемічної небезпеки дозволена робота банків, АЗС, аптек, ветеринарних магазинів та усіх продовольчих. Закладів торговельного й побутового обслуговування населення у зазначених випадках:

  • коли не менше 60% торговельної площі призначено для торгівлі продуктами харчування, лікарськими засобами й виробами медичного призначення, засобами гігієни й побутовою хімією, пальним, засобами зв’язку, друкованими ЗМІ, ветеринарними препаратами, кормами, насінням і садивним матеріалом (квітами, рослинами), добривами, засобами захисту рослин; при цьому доступ до інших товарів, представлених в асортименті, не обмежується; 
  • торговельної діяльності зі здійсненням адресної доставки замовлень; 
  • надання фінансових послуг, діяльності фінансових установ, операторів поштового зв’язку, АЗС, пралень, хімчисток, перукарень і салонів краси (за попереднім записом), медичної та ветеринарної практики, діяльності з техобслуговування й ремонту транспортних засобів, ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку; 
  • збирання та заготівлі відходів; 
  • надання телекомунікаційних послуг. Але обов’язковою умовою залишається дотримання всіх протиепідемічних правил.

Але обов’язковою умовою залишається дотримання всіх протиепідемічних правил.


Протокол №24 “Позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій”

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати сайт Університету державної фіскальної служби України. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
Прийняти
Privacy Policy