Привітання колективу Ірпінського державного коледжу економіки та права з 24 річницею створення

Від усього колективу Державного податкового університету вітаємо студентів, випускників, викладачів та працівників Ірпінського державного коледжу економіки та права з днем народження! 24 роки! Багато й мало водночас! За часи свого існування Ірпінський фаховий коледж економіки та права змінив дві назви, став другою домівкою для сотні тисяч студентів, які стали частинкою

Початок

Кінець

24 роки! Багато й мало водночас! За часи свого існування Ірпінський фаховий коледж економіки та права змінив дві назви, став другою домівкою для сотні тисяч студентів, які стали частинкою коледжанської родини! І без сумніву – частиною великої родини Податкового університету! Адже ми – разом! І спільними зусиллями готуємо фахівців з економіки, права, фінансової та податкової діяльності держави.

Сьогодні Ірпінський державний коледж економіки та права – це один з найперспективніших і найкращих закладів фахової передвищої освіти в Україні! Ви – молоді та готові рухатися вперед, розвиватися й удосконалюватися!

Державний податковий університет у свою чергу готовий завжди підтримувати усі ваші починання та з радістю і відкритими обіймами чекає кожного випускника коледжу у великій родині студентів Державного податкового університету!

Кожен із вас пише історію фахового навчального закладу, тож нехай ця історія буде величною, багатою на радісні миті й вагомі здобутки!

Бажаємо колективу Ірпінського державного коледжу економіки та права процвітання і вдячних студентів, здоров’я і великої удачі, хороших результатів і радісних перемог!

Зі святом!

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ