Привітання в.о. ректора Валентини Унинець-Ходаківської з Днем Конституції України

Шановна університетська спільното! Від імені Вченої Ради та ректорату вітаю вас з визначним національним святом – Днем Конституції України! У 1996 році Верховна Рада України у непростих історичних умовах, наснажених працею та досвідом патріотів України, ухвалила Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною та дієвою основою розбудови незалежної демократичної

Початок

Кінець

Шановна університетська спільното!
Від імені Вченої Ради та ректорату вітаю вас з визначним національним святом – Днем Конституції України!
У 1996 році Верховна Рада України у непростих історичних умовах, наснажених працею та досвідом патріотів України, ухвалила Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною та дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.
Університет державної фіскальної служби України свято шанує урочистий День Конституції і вважає своїм беззаперечним обов’язком дотримання та виконання положень Основного Закону задля гарантії прав і свобод кожного громадянина в нашій країні.
У цей святковий день щиро бажаю Україні та всім нам, її громадянам, мудрості, стійкості, міцного здоров’я, наснаги, невичерпної енергії, оптимізму, перемог і  нових звершень в ім’я процвітання України

З повагою
в.о. ректора Валентина Унинець-Ходаківська

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати сайт Університету державної фіскальної служби України. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
Прийняти
Privacy Policy