Привітання в.о. ректора Валентини Унинець-Ходаківської з Різдвяними та Новорічними святами!

Дорогі студенти!  Шановні колеги! Дорога університетська спільното! Сьогодні університет – місце, де творчий рух не припиняється ні на хвилину.  Навіть коли ми за межами нашого навчального закладу, ми продовжуємо подумки щось планувати, удосконалювати вже заплановане. Рік календарний і рік навчальний, який наближається до завершення, в умовах корона вірусної епідемічної

Початок

Кінець

Дорогі студенти!  Шановні колеги!

Дорога університетська спільното!

Сьогодні університет – місце, де творчий рух не припиняється ні на хвилину.  Навіть коли ми за межами нашого навчального закладу, ми продовжуємо подумки щось планувати, удосконалювати вже заплановане. Рік календарний і рік навчальний, який наближається до завершення, в умовах корона вірусної епідемічної ситуації був не з легких. Але ми достойно, навіть у таких нестандартних умовах, провели вступну кампанію, відзначили 100-річчя університету, здійснили процедуру реорганізації .

Нам багато ще треба зробити потрібних кроків, щоб новий 2022 рік розпочався фінансово динамічно і результативно, готуватися до випуску магістрів, успішно та якісно завершити освітній процес першого семестру.

Сьогодні у переддень свят я дякую усім Вам, шановні колеги,  за відданість справі, за любов до університету, за тепло, яким Ви зігріваєте наших студентів, повагу одне до одного, взаємодію і взаємопідтримку. Ці прості речі надто важливі, щоб про них не говорити! Дякую за нашу згуртованість,  дякую за впевненість, з якою ми крокуємо у Новий 2022 рік!

Дуже хочу побажати усім нам переможного миру! Сподіваюся, що Різдво, новорічне свято  зможе примирити і об’єднати всіх людей в Україні. Це примирення і єднання сьогодні таке необхідне нашому українському народові, та й окремим людям!

Бажаю, щоб Новий 2022 рік став визначальним для абітурієнтів, які роздумують над  вибором майбутньої професії. Університет чекає впевнену у своїх знаннях, у своїх силах молодь, яка поповнить студентську родину, стане  міцною ланкою в історичному поступі нашого славного вишу.

Бажаю  викладачам здібних, напористих, спраглих до знань студентів, а  студентам  –  мудрих і справедливих викладачів. Всім – Віри, Надії, Любові.

Від усього серця хочеться, щоб новонароджений Спаситель Ісус допоміг усім нам бути єдиними, поважати та любити одне одного!

З Різдвом!

З прийдешнім Новим роком!

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ