PWC Ukraine запрошує студентів та випускників університету на роботу

PWC Ukraine пропонує розпочати кар’єру в міжнародній компанії Великої четвірки та стати справжнім спеціалістом. Компанія шукає студентів 4-6 курсу та випускників економічних спеціальностей на стартову позицію у відділ аудиту.   Важливо: - бажання розвиватися в цій сфері; - теоретичні або практичні знання бухгалтерського обліку; - знання англійської мови на рівні intermediate.

Початок

Кінець

Важливо:

– бажання розвиватися в цій сфері;

– теоретичні або практичні знання бухгалтерського обліку;

– знання англійської мови на рівні intermediate.

Деталі вакансії за посиланнями:

Реальна можливість застосувати свої знання на практиці. Подавайте свої заявки!

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ