Сьогодні свій 55-й день народження святкує Наталія Іванівна Зикун – завідувачка кафедри журналістики, української словесності та культури, докторка з соціологічних комунікацій, професорка. Колектив Державного університету фіскальної служби України сердечно вітає ювілярку. Наталія Іванівна присвятила близько 20 років своєї творчої і наукової діяльності нашому навчальному закладу. У відповідальний період розбудови університету

Початок

Кінець

Колектив Державного університету фіскальної служби України сердечно вітає ювілярку. Наталія Іванівна присвятила близько 20 років своєї творчої і наукової діяльності нашому навчальному закладу. У відповідальний період розбудови університету з її ініціативи 2017 року було отримано ліцензію Міністерства освіти і науки України на підготовку бакалаврів за спеціальністю «Журналістика».

Колеги висловлюють щиру повагу та вдячність шановній Наталії Іванівні за цілеспрямовану одухотворену просвітницьку працю. Бажають зичливій серцем, ясномовній, мудрій колезі щодня щасливої усміхненої долі, подальших творчих внесків, спрямованих на зростання позитивного іміджу університету та примноження слави України.

Мирного неба Вашій родині, шановна Наталіє Іванівно, сімейного затишку, Божої благодаті!

З Днем народження!

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ