У Податковому університеті відбудеться День відкритих дверей

Знайомство з Податковим університетом, корисна інформація про вступ та багато яскравих вражень – все це чекає на вас під час Дня відкритих дверей, який відбудеться 17 грудня 2021 року в форматі ONLINE. Участь у Дні відкритих дверей – це як крок у майбутнє! Це той крок, що допоможе стати ближчими

Початок

Кінець

Участь у Дні відкритих дверей – це як крок у майбутнє! Це той крок, що допоможе стати ближчими до закладу вищої освіти зі сторічною історією, поринути в атмосферу студентського життя та отримати відповіді на питання, які так цікавлять кожного вступника.

Про що ж дізнаєтесь?

• спеціальності, за якими здійснюється підготовка;
  • умови вступу до університету;
  • перспективи працевлаштування;
  • інфраструктуру та умови для навчання;
  • можливості, які надає університет;
  • студентське життя та дозвілля;
  • історію закладу вищої освіти;
  • все це і не тільки.

Податковий університет відкритий для кожного, хто бажає стати частиною великої університетської родини! Зробіть правильний вибір, який стане відправною точкою, стартом для успішного майбутнього!

Долучайтеся!

Попередня реєстрація за посиланнямhttps://cutt.ly/PT7YD86

Відділ профорієнтаційної роботи, практики та сприяння працевлаштуванню
Консультаційний центр з питань прийому на навчання