Університет державної фіскальної служби України запрошує на урочистості з нагоди Дня знань – 1 вересня

Шановні студенти, батьки, науково-педагогічні працівники та гості! Університет державної фіскальної служби України запрошує на урочистості з нагоди Дня знань, які відбудуться 1 вересня 2021 року о 10:00 у парковій площі корпусу «С», вулиця Університетська, 31. Нині університет переживає період чергових трансформацій, новий виток історії. 2021 рік для нас –

Початок

Кінець

Шановні студенти, батьки, науково-педагогічні працівники та гості!

Нині університет переживає період чергових трансформацій, новий виток історії. 2021 рік для нас – ювілейний. 16 липня нам виповнилося 100 років. За період свого існування навчальний заклад підготував понад 70 тисяч фахівців для народного господарства країни. Цьогоріч студентська родина поповнилася на 656 першокурсників.

Серед завдань, які ставить перед собою колектив науково-педагогічних працівників, є: спільна праця з Міністерством фінансів України у напрямах підвищення професійного рівня, дотримання академічної прозорості як фактора покращання якості освіти, інформатизації навчання, розширення міжнародної співпраці. Вони спрямовані на примноження успіхів та зростання іміджу університету на теренах нашої держави та за її межами, виховання патріотів – будівників нової України. Адже освіта – це фундамент будь-якого суспільства, будь-якої країни!

На свято запрошені: представники Міністерства фінансів України, Міністерства освіти і науки України, Ірпінської міської ради, Бучанської районної ради, інших освітніх, наукових установ та військових структур, громадських організацій, працедавці тощо.

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ