Увага! Конкурс на логотип Державного інституту сімейної та молодіжної політики

Державний інститут сімейної та молодіжної політики запрошує студентів Податкового університету та зацікавлену молодь взяти участь у розробці логотипу (емблему)  Інституту. Конкурс проводиться у два етапи: І етап – до 30 листопада 2021 року; ІІ етап – до 30 грудня 2021 року. Для участі у І етапі Конкурсу необхідно надіслати заявку за

Початок

Кінець

Конкурс проводиться у два етапи:

І етап – до 30 листопада 2021 року;

ІІ етап – до 30 грудня 2021 року.

Для участі у І етапі Конкурсу необхідно надіслати заявку за формою https://cutt.ly/lRhg3vy до 30 листопада 2021 року.

Заявки, надіслані на конкурс приймаються в електронному вигляді у форматах jpg або tiff 300 dpi  youthworker.ua@gmail.com (з поміткою «На конкурс логотипа). Зображення має бути оригінальним, універсальним та має відображати сферу функціонування Інституту. Один учасник може представити на Конкурсі до 3 проєктів.

Найкращий логотип буде використовуватися в якості офіційної емблеми Державної установи «Державний інститут сімейної та молодіжної політики», а також в оформлені документації, веб-сайту та брендбуку.

Переможці Конкурсу, які посіли перше, друге та треті місця – за найкращий логотип нагороджуються грамотами та цінними подарунками.

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ