В здоровому тілі – здоровий дух!

  Щороку 20 вересня у світі відзначається Міжнародний день студентського спорту. Насамперед цей день покликаний пропагувати здоровий спосіб життя та залучати молодь до занять спортом у закладах вищої освіти.  Відмітимо, що у Податковому університеті – спорт у пріоритеті!  ННІ спеціальної фізичної підготовки та реабілітації постійно проводять спортивно-масові заходи, де студенти

Початок

Кінець

 

Щороку 20 вересня у світі відзначається Міжнародний день студентського спорту. Насамперед цей день покликаний пропагувати здоровий спосіб життя та залучати молодь до занять спортом у закладах вищої освіти. 

Відмітимо, що у Податковому університеті – спорт у пріоритеті! 

ННІ спеціальної фізичної підготовки та реабілітації постійно проводять спортивно-масові заходи, де студенти пізнають світ спорту, пізнають себе як особистість, як переможця. А кожен хто долучається до спорту – вже переможець. 

Серед студентів та випускників Податкового університету велика кількість відомих спортсменів, майстрів спорту, призерів Олімпійських ігор, чемпіонів Європи та світу. Це і Наталія Добринська – чемпіонка Олімпійських ігор-2008 року з легкоатлетичного семиборства, Валентина Семиренко – чемпіонка Олімпійських ігор 2006 у Туріні, 2010 року у Ванкувері та 2014 в Сочі з біатлону, Ярослав Амосов – трьохразовий чемпіон світу з бойового самбо, дворазовий чемпіон Європи, чемпіон Євразії, володар Кубку Європи, Ірина Коляденко –  бронзова призерка Олімпійських ігор 2020 з вільної боротьби та багато інших відомих спортсменів-випускників, які прославили Україну та наш університет. 

Нам є ким пишатися!

Вітаємо усіх з Міжнародним днем студентського спорту, бажаємо нескінченної енергії, наполегливості, спортивних звершень та перемог. 

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати сайт Університету державної фіскальної служби України. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
Прийняти
Privacy Policy